BIKE KOUČINK

Proč bike koučink?

Když jsem před několika lety pořídil horské kolo, změnilo mi to život. Doslova. Co začalo jen jako občasná aktivita na výlety do přírody a zábava na víkendy se hodně rychle změnilo v pravidelný trénink, víkendové maratony a výlety na traily s přáteli. Nový pohyb, nové zážitky, nová místa, noví lidé. Otevřel se mi úplně nový svět. Od té doby se posouvám ve sportovním výkonu, v technice jízdy, užívám si svůj čas na kole čím dál tím víc. Když na horském kole začínáte, vypadá spousta věcí naprosto nemožně. Ujet dlouhou trasu, vyjet náročný kopec, sjet těžký úsek…a pak se něco díky pravidelnému úsilí stane a najednou to jde! Překvapilo mě, jak se pokroky promítly i do zbytku mého života. A představte si, že tenhle opojný pocit zažíváte každý měsíc, každý týden, každý den. A berete si jej všude s sebou.

Co kdybyste se mohli úplně stejně posouvat ve svém životě?

Bike koučink je jedinečný produkt. Kombinuje vyjížďku, lekci techniky jízdy na kole a koučinku. Náš mozek se nejlépe učí během prožívání silných pozitivních emocí. Naučíte se nové věci na kole, hned si vyzkoušíte nový rozměr Vašich možností a zároveň Vás naučím, jak tento pokrok využívat i ve Vašem životě. Vyjížďky stavím individuálně podle dovedností a přání klientů. Primárně je tento produkt určen začátečníkům – jednotlivcům v okolí Prahy. Je ale možné domluvit lokaci kdekoliv v České republice, například v některém trail centru. Větší skupiny, nebo pokročilé bikery již školí certifikovaný instruktor. Já jsem na těchto vyjížďkách přítomen jako doprovod a kouč. Tato varianta je vhodná především pro firemní teambuilding.

Než vyjedeme

Vyjížďku spolu sestavíme Vám na míru. Najdeme tu správnou hranici: aby to byla reálná a zároveň proveditelná výzva, která Vás bude bavit. Prvně si ujasníme Vaší úroveň a kam se chcete posunout, co již zvládáte a co Vám naopak dělá starosti. Co očekáváte, že budete na konci vyjížďky umět. Nastíníme téma, které byste rádi během koučinku vyřešili. Uděláte si představu, jak a kdy budete moci bike koučink využít pro Váš další život. Následně vybereme lokaci, kdy si budete přát jet a kolik času chcete na kole strávit. Průměrný bike koučink trvá přibližně čtyři hodiny. Naučíte se nové skvělé věci na kole. Využijeme pozitivní emoce (a hormony ve Vašem mozku), aby nové věci nastaly i ve Vašem životě. Cílem není náročná technika nebo obrovské skoky. Cílem je, abyste si to pořádně užili. Jak kolo, tak život. Bude Vás to bavit:)

Kam chcete vyrazit na kole?

Co Vám nejde? Co Vám naopak jde? Kde jezdíte rádi? Čeho se na kole bojíte? Jak si chcete kolo víc užít? Napište a spolu vymyslíme postup právě pro Vás.

Kam dále se posunete?